.

McCartney, një 71 vjeçar me shpirtin e aventurës

Ish-këngëtari i grupit “The Beatles” Paul McCartney, ndodhet në Karaibe, në ishullin e St. Bartsit. Ndonëse 71-vjeç, Paul McCartney tregoi se ka ende shpirtin e aventurës dhe dëshirës për t’u argëtuar si të një personi shumë më të ri. Ai u fotografua së bashku me bashkëshorten e tij shumë më të re në moshë, Nancy Shevell.    More...

by rdiogjk | Published 3 years ago
By rdiogjk On Monday, December 30th, 2013
0 Comments

Për kë është përmalluar Çiljeta ?!

Në shkurt të këtij viti Ciljeta Xhilaga u bë nënë për herë të parë dhe Fernando bukuroshi është bërë pjesë e mediave rozë që ditën që lindi. Është nga fëmijët që shfaqet gjithmonë në profilet More...

By rdiogjk On Monday, December 30th, 2013
0 Comments

Marina & Luana në Portokalli

Si cdo vit është kthyer tashmë traditë puntata e vecantë dhe me shumë humor e spektalit “Portokalli”. Duke qënë se punohet shumë për natën e ndërrimit të viteve për të sjellë dicka ndryshe, shpesh More...

By rdiogjk On Monday, December 30th, 2013
0 Comments

Leona Lewis edhe për jelën e kalit të saj përdor krem kokosi

Këngëtarja e njohur Leona Lewis përveç që në trupin dhe jelën e kalit të saj përdor krem kokosi, ajo ka deklaruar se në të ka përdorur edhe kremin e saj për fytyrë, me të cilin kalit të saj ia lyen More...

By rdiogjk On Monday, December 30th, 2013
0 Comments

Johnny Depp nuk kursen asnjëherë për të dashurën

Duket se lidhja me të dashurën e re po lulëzon dita-ditës, kështu që as i famshmi Johnny Depp nuk mund t’i rezistoj blerjes së dhuratave për të dashurën e tij. Aktori 50-vjeçar ka shpenzuar mjaft shumë More...

By rdiogjk On Monday, December 30th, 2013
0 Comments

Sa para shpenzojnë Beyonce dhe Jay Z për shampanjë ?!

Superçifti amerikan, Beyonce dhe Jay Z, kanë shpenzuar hiç më pak se 100 mijë dollarë për një shampanjë gjatë një ndeje në një klub të natës në Atlanta. Çifti së pari besohet të ketë porositur More...

By rdiogjk On Monday, December 30th, 2013
0 Comments

Çmenduritë e Mileyt nuk kanë të ndalur (Video)

Mbretëresha e skandaleve për këtë vit, Miley Cyrus, përsëri ka gjetur mënyrën për të tërhequr vëmendje. Gjatë një koncerti të Britney Spears, 21-vjeçarja është puthur në buzë me njërën nga More...

By rdiogjk On Sunday, December 29th, 2013
0 Comments

Getoar Selimi Në Lidhje Me Liberta Spahiun ?!

Raportet e ndryshme të mediave shqiptare se bota e showbizit shqiptar mund të ketë një romancë të re mes Getoar Selimit dhe Liberta Spahiut nuk kanë arritur të gjejnë konfirmimin e protagonistëve. Mediat More...

By rdiogjk On Sunday, December 29th, 2013
0 Comments

Chris Brown Dhe Karrueche Tran Festat e Funditit Do I Kalojnë Në Rehabilitim

Pritet që Chris Brown të kalojë natën e vitit të ri me të dashurën e tij Karrueche Tran në qendër të rehabilitimit. “Ata të dy mund të festojnë së bashku veç nëse ndodh ndonjë mrekulli ose Chrisi More...

By rdiogjk On Sunday, December 29th, 2013
0 Comments

Angela Martini Pëlqen Burrat Shqiptar

Ky vit për Angela Martinin ka qenë shumë i mirë. Në një intervistë për ajo ka deklaruar: “Jam e gëzuar që e jetova në maksimum 2013-ën. Kam mbjellë shumë pemë, frytet e të cilave pres t’i marr More...